Facebook sayfamızı beğenin

Güncel haberler ve #hivbilgisi makalelerimizden haberdar olmanın en hızlı yolu
ANASAYFA GETTING TO ZERO

GETTING TO ZERO

HIV Önleme Bağış Programı Başvurulara Açılmıştır:

Gilead Sciences bugün, Avustralya, Kanada ve Avrupa'da HIV’i önleme konusunda çalışanlara yönelik yeni bağış programı olan “Getting to Zero”ya başvuruları almaya başlamıştır.

Sivil toplum kuruluşları, halk sağlığı veya sosyal bakım kuruluşları veya önleme çalışmaları yoluyla yeni HIV enfeksiyonlarını sıfıra ulaştırma amaçlıprojeler sunan kuruluşlar başvurmaya davetlidir. 100.000 GBP'ye kadar olan başvurular dikkate alınacaktır. Projeler 12 aylık bir zaman diliminde tamamlanmayı hedeflemelidir.

HIV önleme faaliyetleri arasında kapsamlı bir önleme stratejisinin bir parçası olarak test etme ve / veya farkındalık arttırma girişimleri, eğitim programları ve güvenli seks uygulamaları yer alabilir.

Bu program aşağıdaki ülkelerden başvuruları kabul eder:

Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İzlanda, İrlanda, Israil, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye veya İngiltere.

Gilead özellikle aşağıdaki erişilmesi zor topluluklara yönelik projeleri memnuniyetle karşılamaktadır:

  • Transseksüel
  • Seks İşçileri
  • Göçmenler / yerinden olmuş kişiler
  • Kadınlar
  • Siyah, Asya ve azınlık etnik köken (BAME)

Başvurular 14 Şubat 2020'de sona erecektir. Başvurunun nasıl yapılacağına ilişkin daha fazla bilgiyi aşağıdaki adreste bulabilirsiniz:
http://www.gilead.com/purpose/giving/grant-funding/apply-europe
Bu yeni bağış programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] ile iletişime geçin.